ідеальна тривалість сну – 7 годин

ідеальна тривалість сну – 7 годин

Про сон

Серйозне позбавлення відпочинку – це фактично, коли рядовий спить нижче, ніж зазвичай, або навіть не відпочиває протягом короткого періоду часу – зазвичай це витримує приблизно 2 рази. Постійне позбавлення від відпочинку означає, що рядовий регулярно спить менше, ніж ідеальна кількість для ідеальної продуктивності. Постійна нестача відпочинку насправді часто помиляється разом із фразою розлади сну. Хоча кожна постійна нестача відпочинку, а також розлади сну обговорюють зменшену кількість, а також або навіть високу надбавку від відпочинку на додаток до пошкодженої роботи, їх відмінність залежить від здатності засипати. Люди, яким відмовляється відпочити, мають можливість швидко заснути, якщо ввімкнено, однак у тих, хто страждає від розладів сну, насправді є проблеми із заснути

Абсолютно нове дослідження виявило, що близько  сну 7 годин відпочинку — це насправді ідеальний залишок ночі, а також недостатній, а також екстремальний відпочинок, пов’язаний зі зниженням здатності до концентрації, пам’ятайте, а також відкривайте абсолютно нові моменти. , виправити рішення та проблеми. Насправді було виявлено, сну 7-годинний сон пов’язаний із набагато кращим психологічним здоров’ям та самопочуттям, разом із тим, що люди відчувають багато додаткових ознак стресу та занепокоєння, а також занепокоєння, а також набагато гірше загальне самопочуття, якщо вони заявляли про відпочинок.

набагато довше або навіть набагато коротше. «Хоча наша команда не може ефективно стверджувати, що недостатній або навіть надмірний відпочинок викликає когнітивні проблеми, наша оцінка, яка розглядає людей протягом набагато більш тривалого періоду часу, показує, щоб підтримувати цю концепцію», — також Цзяньфен Фен, викладач китайського коледжу Фудань. як автор огляду, опублікований у клінічному щоденнику Attributes Maturing, зазначено в декларації. «Однак причини, чому більш зрілі особини фактично відпочивають низького рівня, здаються складними, на них впливає поєднання нашого спадкового складу, а також структури нашого розуму..

Дослідження на основі даних

Вчені з Китаю, а також з Об’єднаної імперії оцінили інформацію, що надходить практично від п’ятисот тисяч дорослих, віком від 38 до 73 років, які фактично входили до складу Британського біобанку – довготривалого, підтримуваного урядом дослідження здоров’я та здоров’я. Особи фактично були запитані про їхні проекти відпочинку, психологічне здоров’я та самопочуття, а також самопочуття, а також брали участь у колекції когнітивних обстежень. Зображення розуму, а також спадкова інформація фактично були запропоновані практично 40 000 осіб, які досліджували. Різні інші дослідження виявили, що більш зрілі дорослі, які мають значні проблеми із заснути, а також що досвід регулярних вечірніх пробуджень підвищують небезпеку розвитку деменції або навіть дуже ранньої смерті від будь-якого типу тригера під час відпочинку. менше, ніж 6 годин на вечір, насправді пов’язано з хворобою серця.

Одним із факторів зв’язку в Інтернеті між недостатнім відпочинком, а також погіршенням когнітивних функцій може бути переривання глибокого відпочинку, тобто коли розум відновлює систему тіла, що випливає з щоденного використання, а також консолідує моменти та сльози. Недостатній відпочинок насправді також пов’язаний із накопиченням амілоїду, важливого здорового білка, який може легко викликати плутанини в свідомості, які визначають певний тип деменції. Експертиза також стверджує, що тривалий період відпочинку є можливим від низькоякісного, фрагментованого відпочинку. Доктор Радж Дасгупта, представник Академії медицини відпочинку Сполучених Штатів, а також помічник викладача медичних препаратів у Медичному інституті Кека в коледжі Південної Каліфорнії, заявив, що набагато більш тривалі періоди відпочинку насправді пов’язані з когнітивними проблемами. однак це не було повністю безперешкодним, чому.

«Щодо часу відпочинку нашої команди, наших улюблених можливостей відпочинку, а також кількості можливостей, які наша команда прокидається протягом вечора, надзвичайно різниться між людьми, а також тим, як наша команда дорослішає. Відпочинок насправді насичений, як і всі з нас насправді є різні варіанти відпочинку, а також головне — точно оцінити, які насправді є наші особисті потреби».